Někdy začnu pro klienta připravovat web, a pak se mi to i s klientem vymkne z rukou. To je i příběh Pozemního hokeje.

Když jsme začali probírat rozsah poptávané nové verze původního webu, který už hodně pokulhával za současnými trendy a každá aktualizace byla předmětem protahování obličeje toho, kdo ji měl na starosti, trochu jsem se rozmáchla a naznačila možnou zářivou budoucnost. Obvykle skončíme tak na půl cestě, a i tak máme spolehlivě náskok před konkurencí.

Jenže tady se stal pravý opak. Následující tři měsíce se grafik / kodér Martin Herčík průběžně potil u klávesnice a Miroslav Semrád v  na několik týdnů zcela zmizel v útrobách WordPressu a SportPressu. Průběžně jsme se scházeli a ladili, ale … potřeba jsem byla minimálně. Pomáhala jsem ladit formu, tonalitu, struktury, vrstvy. Nic víc. Postupně se zapojovali další lidé, kteří plnili obsah. 

A to, co mohlo z „trabanta“ dospět k „oktávce“, která by úplně stačila, nám pomalu směřuje k „raketě“. Obsahu je ke dni spuštění uvnitř cca polovina. Miroslav Semrád je za mne absolutní hvězda! (Martin Herčík je hvězda jako obvykle).

Jsem pyšná na to, že jsem u toho celou dobu byla, byť méně než je v mém kraji zvykem, a strašně držím palce Pozemnímu hokeji, aby to společně dotáhli do konce (do té rakety). 

Martina Hyndráková

DALŠÍ ČLÁNKY:

Jsem inspirátor, zrcadlo, interní tlumočník, analytik, gramodeska i postrkující šťoura. Pomáhám lidem zhmotňovat jejich podnikatelské plány.

Bc. Martina Hyndráková, MBA
+ 420 777 746 618
martina@hyndrakova.cz
Facebook: @hyndrakova