Když se na mne zeptáte klientů, řeknou tohle…

Martina je první člověk, který mě před lety přivedl k marketingu. Mám radost, že i dnes ji to baví, je v tom vynikající, adaptuje stále nové trendy a neproměnila se ve vyhořelého guru.
Poradců jsou mraky, ale těch, kteří se dokážou na vás dobře naladit, věnovat se vám celou dobu osobně, věci nejenom vymyslí, ale dokážou je i vytvořit a dotáhnout do zdárného konce… tak takových zase moc není. Martina je zkrátka ideální volba, pokud hledáte vyváženou kombinaci zkušeností ze všech možných oborů a praktického přístupu.

Tomáš Jindříšek

Spolumajitel agentury Dark Side, influencer a networker.

„Nemám rád příliš pochvalné hodnocení, neb znějí nepravděpodobně. Přesto musím napsat, že spolupráce s Martinou byla nejen inspirativní a příjemná, ale taky zisková a naprosto dokonalá.
Přesně podle klišé, že dokonalost se skrývá v maličkostech, ale dokonalost není maličkost. O jaké „maličkosti“ jde? Naprosto fér přístup, dodržování termínů, spolehlivost, neotřelost nápadů na straně jedné a využití „nudných, leč nutných“ postupů na straně druhé, podle toho jak to situace vyžadovala. Martinu můžu jen doporučit a taky to dělám (což jindy moc nedělám).“

Topi Pigula

Prima Zoom

Martinu mohu ze srdce doporučit. Jsem velmi ráda, že jsem si dovolila do svého profesního života vpustit tak mocnou podporu, kterou Martina je. Nejvíc si cením toho, že mě vidí v plném potenciálu, vnímá, kam je možné růst a doplní to praktickými radami. Vše je uzeměné, jasné, přitom rozvíjející a povzbudivé. Je pro mě prvním kritikem i vizionářem v jedné osobě. K její moudrosti, zkušenosti a praktičnosti se budu vždy ráda vracet.

Adélka Tancerová

Průvodkyně křižovatkami ženského života

S Martinou jsme pracovali na více projektech a vždy jsem oceňoval promptní přístup, schopnost zamyslet se nad vším i z jiného pohledu a hledat nové a lepší cesty jak efektivně dosáhnout cíle. S Martinou budu vždy rád spolupracovat na dalších projektech.

Ing. Miroslav Semrád

OnSite Power Holding a.s.

Martinu jsem měla to štěstí poznat jak po stránce koučovací, tak při tvorbě webu, a obojí mohu vřele doporučit! Martina je jedinečnou kombinací empatie a intuice s racionálním viděním situace, jasným záměrem, konstruktivitou a kreativním nacházením originálních řešení. Dokáže skvěle poradit, a zároveň dát klientovi prostor nalézt vlastní cestu, ale dovede ho mnohem dál, než by si kdy dovedl představit. 

Vendulka Pánková

profesionální tanečnice, lektorka Ženských kruhů

„Martina is 100% professional consultant and coach. She work’s very hard and responsible. If I had any problems, she had many solutions and she saved me (saving me) all the time. I’m glad and proud because she is my business partner. It’s pleasure to work with her.“

Jakub Vlček

Software Asset Management

„Bez tebe bychom byly stále na začátku a možná už i na nezdařilém konci. Je neuvěřitelné, kolik zkušeností máš a jak je umíš srozumitelně a akurátně předávat. A to jsme začínaly od úplné nuly. Martino, velký dík a těšíme se na další spolupráci :o)“
Šárka Lukešová

spolumajitelka Comfortella s.r.o. a projektu Acodekorace.cz

Děkuji za bezvadnou a kreativní spolupráci, při které vznikl perfektní název, korporátní identita i mnoho dalšího, naprosto na míru ušitého, pro zcela nově zrekonstruovaný hotelový komplex. Díky těmto materiálům jsme mohli hotel uvést na trh s veškerou noblesou.

Martina Veselá

ředitelka, Chateau Clara Futura Dolní Břežany

Martina mi otevřela oči v oblasti PR. I přes to, že jsem se po 30letech budování firem považoval za zkušeného, dokázala Martina přijít s postupy a nápady, které úplně změnily můj život a pomohly dát světu vědět, kdo jsem a co chci. Moc děkuji.

Petr Šrámek

SU Ventures Entrepreneur in Residence; AI Startup Incubator; WBAF High Commissioner Czechia; Speaker, AI Startup Incubator

Martina dokáže předávat nadšení, má skvělé nápady a vládne perem měrou nevídanou. Její texty jsou již vyhlášené v širém kraji, protože dokáže sdělit jednou větou to, kvůli čemu jiní píší knihy.

 

Tomáš Sýkora

Innovative Business

Mít skvělou průvodkyni “neznámou krajinou” je velmi důležité. A tou Martina pro mě bezesporu je. Provádí mě přes úseky, které bych sama nezdolala, motivuje mě k cestě do nových končin a já ji plně důvěřuju. Naše úsilí už má první plody a cítím vděčnost za tuto skvělou spolupráci. Velké díky, Martino!

Springlover

Springlover.cz

Teprve po konzultacích s  Martinou jsem si ujasnila, jak mohu svou nabídku prezentovat a co si mám pohlídat. Bez tohoto návodu jsem se točila stále v kruhu a dělala zbytečné chyby. Navíc mluví lidštinou, takže i laik pochopí obsah sděleného :-). Bez ní by nefungoval ani můj web numerolozka.com, ani manzelvbase.cz. Kdybych potřebovala spustit další web, určitě bych o spolupráci požádala zase ji.

Zuzana Seyčková Pavelková

Numerolozka.com a šéfredaktorka Manželvbase.cz

Pokud chcete  představit ostatním lidem v plné kráse, citlivě, smysluplně a moudře svou práci, projekt, záměr pak s Martinou se Vám to podaří. Oceňuji zkušenosti, nadšení, obrovskou chuť tvořit nové věci, a také smysl pro krásu a vyjádření. Jsem moc ráda, že jsem oslovila Martinu a poprosila ji o spolupráci a pomoc při tvorbě webu a prezentaci Slunečního centra na sítích.

Jindřiška Drábková

Provozovatelka Slunečního centra v Brně

Martinu mohu vřele doporučit. Před lety jsme spolupracovaly v oboru ICT a nedávno se sešly znovu, tentokrát nad tvorbou stránek ve WP. Vždy odvedla výbornou práci a poskytla mnoho cenných rad nejen z pohledu tvorby stránek, ale hlavně dalšího směřování. Je radost a zábava s ní spolupracovat. Děkuji!

Lenka Krejcarová

Freelancer

Napadá mně heslo Henkel – Pattex: „S Martinou to zvládneš. Drží, co slíbí.“ Celé moje dost úspěšné lektorské podnikání stojí na webové stránce skolime.cz, kterou mi Martina už 18 let vyrábí a administruje. Její jméno je spolehlivost.
Co se mi na ní líbí je i že krásně zpívá, hraje na saxofon, klávesy a kytaru. Zřejmě díky zděděné DNA je totálně řemeslně zručná a dokáže skoro zázraky.
Její pradědeček, v Prachatickém okrese vyhlášený sedlář František Grametbauer, Lhenice 191, také miloval koně. Byl to i muzikant a v hospodě v roce 1948 v mariáši vyhrál rodinný domek, kde donedávna bydlili její dědeček s babičkou.

Karel Hyndrák

Školíme.cz a mnoho dalších

S Martinou jsme se před pár lety domluvili na nezávazné schůzce, abychom mohli zvážit spolupráci. Od té doby jsme již spolupracovat nepřestali a díky jejím odvážným nápadům jsem posunul jak sebe, tak i mojí firmu - ne tam, kam jsem původně chtěl, ale mnohem dále. Začali jsem být mnohem odvážnější v oblasti naplňování naší vize. Její (často odlišné) pohledy na firemní strategii a marketing, v kombinaci se schopností "vytáhnout" z nás to nejlepší, nám pomáhá posunovat se zamýšleným směrem mnohem rychleji a komfortněji. Děkuji Martino!

Pavel Kotek

CEO ve Společnosti pro management a leadership

S Martinou již více než rok stavíme na nohy nesmírně složitý projekt mobilních aplikací. Martina funguje jako skvělé zrcadlo, mediátor a kouč. Její zkušenosti a znalosti pomáhají celý projekt posouvat kupředu. Má talent vidět věci objektivně, z nadhledu, přemýšlí vždy v kontextu celého projektu a dopadu jednotlivých kroků, které podnikáme. Martino děkuji za skvělou spolupráci a těším se na pokračování!

Martin Juřík

CEO of global projects, DAP Services

"Martina je úžasný "posouvač". Posouvá lidi, myšlení, projekty, weby, všechno. Nebýt Martiny, nejsem tam, kde jsem, a spousta projektů, u jejichž zrodu jsme stály, by neexistovaly. Má úžasné nápady a i dokonalou změť dokáže dát do srozumitelné formy tak, aby klient, kolegové i výrobci všemu porozuměli."
Magdalena made-line.cz

Magdaléna Kořínková

Made-Line

Abe Lincoln říkal: „Životní jistota člověka pramení z pocitu, že dělá něco neobyčejně dobře“ Martina je pro mne člověkem, který umí neobyčejně dobře naslouchat podnikatelským příběhům a smělým záměrům pro budoucnost. Když Vás vyslechne, dát Vám konkrétní návod s jehož pomocí se lze posunout o další velký kus dopředu a je už jen na Vás, abyste poslechli, udělali akci a posunuli se k další schůzce s Martinou.

Pavel Tesárek

Svépomocí.cz

„Martina je prostě skvělá profesionálka a marketingový kouzelník. Kouzelník, který dokáže člověka posunout o pořádný kus dál. Dá vašim myšlenkám správný směr a pokud jí chcete naslouchat, najde vám přesně tu správnou cestu, kterou byste měli jít. Díky, Martinko, že jsi mi pomohla, a za to, že tvá práce a trpělivost, kterou jsi se mnou měla, nese své sladké ovoce.“
S úctou a pokorou, Slávek Freecarp

Slávek Freecarp

Carp Projects

S Martinou se mi dobře spolupracovalo, neboť má spoustu zajímavých nápadů, které umí dotáhnout až do kýžené výsledku ...

Pavel Dvořák

podnikatel, Kbely

Martinu mohu jen doporučit - vysoce profesionální a zároveň lidský přístup, vše dokáže podrobné vysvětlit i pro lidi, co se nikdy o podobná témata nezajímali. Má výborné nápady a citlivě dovede každého k výborným výsledkům. Budu ráda, když mi i do budoucna zachová přízeň!

Lucie Němcová

Provozovatelka centra Mandala Luna, lektorka Ženských kruhů