Daniel Ramík je sedlář. Báječný sedlář.
Sedlář, který si postavil dílnu vlastníma rukama na zelené louce u lesa. Pro nastartování svého podnikání nepotřeboval dotace ani úvěry. Pomalými, ale jistými kroky vybudoval vlastní zázemí, provoz a značku.

Daniel se specializuje na sedla pro ježdění s oběma nohama na jedné straně = tedy na dámská sedla. Rozebral na kousky mnoho starých modelů a strávil stovky hodin s jezdkyněmi, které tento styl preferují. Vyvinul vlastní kostry sedel a začal šít pohodlná a příjemná sedla, která se vyvážejí do několika zemích. Poptávka po jeho práci se každý rok zvyšuje a spolu s ní se rozšiřuje i jeho dílna.

Se stejně důkladným přístupem zpracoval i vlastní drezurní a skokový model sedla. Postroje pro kočárové koně, botičky pro oslíky… a řadu dalších „cajků“, jak se mezi koňaři říká.

Dívat se na jeho práci je radost. Jezdit v jeho sedlech také.
Se zpracováním webu, založeném na CMS Joomla mi pomohl Martin Herčík.
Po dokončení website jsme ještě vyrobili firemní trička s logem. Upravujeme stánek, se kterým jezdí sedlářství na promoakce.

V současné době běží web ve třech jazykových mutacích. Pomocí Facebooku komunikuje s desítkami jezdkyň po celém světě. Do jeho dílny se jezdí zaučovat sedláři z několika evropských zemí. Tváří sedlářství se stala Karolina Frankelová.

www.ramik.eu

Martina Hyndráková

DALŠÍ ČLÁNKY:

Jsem inspirátor, zrcadlo, interní tlumočník, analytik, gramodeska i postrkující šťoura. Pomáhám lidem zhmotňovat jejich podnikatelské plány.

Bc. Martina Hyndráková, MBA
+ 420 777 746 618
martina@hyndrakova.cz
Facebook: @hyndrakova